अहिलेसम्मको मतपरिणाम कुन–कुन पार्टीले कहाँ – कहाँ जिते ? (सूचि सहित) « Imagekhabar – Online News Portal of Nepal


अहिलेसम्मको मतपरिणाम कुन–कुन पार्टीले कहाँ – कहाँ जिते ? (सूचि सहित)


13.78k
Shares

काठमाडौं । शुक्रबार सम्पन्न स्थानीय तहको निर्वाचनको मतगणना जारी रहेको छ । पछिल्लो मतगणना अनुसार नेकपा एमाले ८ वटा पालिकामा विजयी भएको छ भने नेपाली कांग्रेस ७ पालिकामा विजयी भएको छ । त्यस्तै नेकपा माओबादी केन्द्र ३ र नेकपा एकीकृत समाजवादी २ वटा पालिकामा पालिकामा विजयी भएको छ ।

हेर्नुहोस् हालसम्म विजयी बनेकाको सूची :

नेकपा एमालेले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका मेयर/अध्यक्ष

१. लोकन्द्र बहादुर घले – चामे गाउँपालिका, मनाङ

२. छोम्पेल बिष्ट – लो-घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका मुस्ताङ

३. धावासम्डुक गुरुङ (निर्विरोध) – से–फोकसुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा

४. रिङजिन नामगेल गुरुङ – वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गााउँपालिका, मुस्ताङ

५. कान्छा घले – डिस्याङ गाउँपालिका, मनाङ

६. टसी न्हर्वु – लोमान्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

७ . मिङमा छिरी शेर्पा – खुम्बु पासाङ ल्लामु गाँउपालिका, सोलुखुम्बु

८. मानबहादुर बोहरा – साइपाल गाउँपालिका, बझाङ

एमालेले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका उपमेयर/उपाध्यक्ष

१. मेङमर फुन्चो लामा (निर्विरोध) – नार्पा भूमि गाउँपालिका, मनाङ

२. छिरिङ ल्होमो गुरुङ – लोघेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका, मुस्ताङ

३. कर्मढुण्डुप गुरुङ (निर्विरोध) –छार्का तोङसोङ गाउँपालिका, डोल्पा

४. छ्युमी बिष्ट गुरुङ –लोमान्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

५ . टासी ल्हामु शेर्पा – खुम्बु पासाङ ल्लामु गाँउपालिका, सोलुखुम्बु

६. डोल्मा तामाङ – साइपाल गाउँपालिका, बझाङ

७ .ढिकि गुरुङ – वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गााउँपालिका, मुस्ताङ

नेपाली कांग्रेसले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका मेयर/अध्यक्ष

१. कोन्जो तेन्जिङ लामा – नार्पा भूमि गाउँपालिका, मनाङ

२.मोहनसिं लालचन – घरपझोङ, गाउँपालिका, मुस्ताङ

३. धनबहादुर गुरुङ खार्पुनाथ – नासों गाँउपालिका, मनाङ

४. सरोज थापा – दरबार गाँउपालिका, गुल्मी

५. कर्ण बहादुर रावल –खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला

६. इन्द्रबहादुर कार्की – गन्याधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा
७. खिलध्वज पन्थी – रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी

८. भैरव बहादुर साउद–बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी

कांग्रेसले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका उपमेयर/उपाध्यक्ष

१. मिङमार ढोमा लामा – चामे गाउँपालिका, मनाङ
२. जमुना थापा मगर – घरपझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

३. निमा बुढा (निर्विरोध) – काइके गाँउपालिका, डोल्पा
४. तारा थापा – दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
५. भिमबहादुर रोका – ताराखोला, बागलुङ

६. ज्ञानु सेठी – गन्याधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा
७. अमृता देवी कुवँर – रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी

८. कुमारी बिष्ट–बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी

नेकपा माओवादी केन्दले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका मेयर/अध्यक्ष

१. नरसिङ रोकाय – जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा

२. छविराज सुवेदी – नौमुने गाउँपालिका, दैलेख

३. धन बहादुर विक – ताराखोला गाँउपालिका, बागलुङ

माओवादीले जितेका गाउँपालिका नगरपालिका/ गाउँपालिका उपमेयर/उपाध्यक्ष

१. बेदबहादुर गुरुङ – नासों गाउँपालिका, मनाङ

२. अमृता लामा – जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा

३. ज्ञानबहादुर सिङ – खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला

नेकपा एकीकृत समाजवादीले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका मेयर/अध्यक्ष

१. सेनाङ गुरुङ (निर्विरोध) – छार्का तोमसोङ गाउँपालिका, डोल्पा

२. अंगत राना (निर्विरोध)– काइके गाउँपालिका, डोल्पा

नेकपा एकीकृत समाजवादीले जितेका नगरपालिका/ गाउँपालिका उपमेयर/उपाध्यक्ष

१. पेम्मा धोर्चे गुरुङ (निर्विरोध) – डोल्पोबुद्ध गाउँपालिका, डोल्पा

२ गंगबाहादुर शाही – नौमुले गाँउपालिका, दैलेख

स्वतन्त्रबाट जितेका गाउँपालिका उपाध्यक्ष

१. मिङमार ढोमा लामा – (चामे गाउँपालिका, मनाङ)